HAKKIMIZDA

MİCHELANGELO 

İsmini Rönesans dâhisi İtalyan sanatçı Michelangelo’dan alan odamız 1+1 şeklinde olup sıralamadaki ilk evimizdir. İçerisinde mutfak, mutfak eşyaları mevcuttur. Ön tarafında bir balkon, burada iki adet koltuk ve bir masa bulunmaktadır. Odanın salon kısmı mutfak ile birleşik olup stüdyo daire şeklindedir. İçerisinde bir adet açılır koltuk ve yemek masası bulunmaktadır. Evin bir diğer kısmı olan tak odası içerisinde bir adet çift kişilik yatak bulunmaktadır.  Alt tarafındaki bahçede unutulmaz eseri olan “Adem’in yaratılışı” eserinin bir tasviri bulunmaktadır. Bahçe; içerisinde meyve ağaçları bulunan eşsiz Sapanca doğasını hissedebileceğiniz sessiz ve sakin bir alandır ayrıca kişiye özel ve çevresi kapalıdır. Bahçeye merdivenle inmeniz gerekmektedir. Bahçe kapısındaki perdeyi kapattığınızda size ait üzeri açık gökyüzünü görebildiğiniz bir oda şeklinde olmaktadır. Burada oturma alanı, yemek masası, barbekü ve ateş alanı bulunmaktadır. 

VAN GOGH 

Odamız ismini Batı dünyası sanat tarihinin en tanınmış ve en etkili şahsiyetlerinden biri olan ressam Van Gogh’tan almaktadır. Odamız 1+0 şeklide olup içerisinde bir adet çift kişilik yatak yanında açılır koltuk ve mutfak şeklinde olmaktadır. Ön tarafında bir balkon, burada iki adet koltuk ve bir masa bulunmaktadır. Odanın içerisinde Van Gogh’un eserlerinin bulunduğu pörtler mevcuttur. Bahçe; içerisinde meyve ağaçları bulunan eşsiz Sapanca doğasını hissedebileceğiniz sessiz ve sakin bir alandır ayrıca kişiye özel ve çevresi kapalıdır. Bahçeye merdivenle inmeniz gerekmektedir. Bahçe kapısındaki perdeyi kapattığınızda size ait üzeri açık gökyüzünü görebildiğiniz bir oda şeklinde olmaktadır. Burada oturma alanı, yemek masası, barbekü ve ateş alanı bulunmaktadır. 

ORTA DÜNYA
İsmini Tolkien'in fantastik dünyası Orta Dünya’dan alan odamız içerisinde yüksek miktarda Yüzüklerin Efendisi hayranlığı barındırmaktadır.  Odamız 1+1 şeklindedir. İçerisinde mutfak, mutfak eşyaları mevcuttur. Ön tarafında bir balkon, burada iki adet koltuk ve bir masa bulunmaktadır. Odanın salon kısmı mutfak ile birleşik olup stüdyo daire şeklindedir. İçerisinde bir adet açılır koltuk ve yemek masası bulunmaktadır. Evin bir diğer kısmı olan yatak odası içerisinde bir adet çift kişilik yatak bulunmaktadır.  Alt tarafında bahçeye indiğinizde sizleri gerçek bir ent karşılamaktadır.  Duvarda filmin kötü karakterlerinden biri olan Witch King tasviri bir tablo yanında ise bir Uruk Hai kıyafeti bulunmaktadır. Bahçe; içerisinde meyve ağaçları bulunan eşsiz Sapanca doğasını hissedebileceğiniz sessiz ve sakin bir alandır ayrıca kişiye özel ve çevresi kapalıdır. Bahçeye merdivenle inmeniz gerekmektedir. Bahçe kapısındaki perdeyi kapattığınızda size ait üzeri açık gökyüzünü görebildiğiniz bir oda şeklinde olmaktadır. Burada oturma alanı, yemek masası, barbekü ve ateş alanı bulunmaktadır. 
MONA LİSA
İsmini Leonardo da Vinci’nin en kült eserlerinden biri olan Mona Lisa’dan alan odamız 1+1 şeklindedir. İçerisinde mutfak, mutfak eşyaları mevcuttur. Ön tarafında bir balkon, burada iki adet koltuk ve bir masa bulunmaktadır. Odanın salon kısmı mutfak ile birleşik olup stüdyo daire şeklindedir. İçerisinde bir adet açılır koltuk ve yemek masası bulunmaktadır. Evin bir diğer kısmı olan yatak odası içerisinde bir adet çift kişilik yatak bulunmaktadır.  Bahçe; içerisinde meyve ağaçları bulunan eşsiz Sapanca doğasını hissedebileceğiniz sessiz ve sakin bir alandır ayrıca kişiye özel ve çevresi kapalıdır. Bahçeye merdivenle inmeniz gerekmektedir. Bahçe kapısındaki perdeyi kapattığınızda size ait üzeri açık gökyüzünü görebildiğiniz bir oda şeklinde olmaktadır. Burada oturma alanı, yemek masası, barbekü ve ateş alanı bulunmaktadır.

İNCİ KÜPELİ KIZ
İsmini Hollandalı ressam Johannes Vermeer'in başyapıtlarından biri olan İnci Küpeli Kız tablosundan alan odamız 1+1 şeklindedir. İçerisinde bir adet çift kişilik yatak yanında açılır koltuk ve mutfak şeklinde olmaktadır. Ön tarafında bir balkon, burada iki adet koltuk ve bir masa bulunmaktadır. Bahçe; içerisinde meyve ağaçları bulunan eşsiz Sapanca doğasını hissedebileceğiniz sessiz ve sakin bir alandır ayrıca kişiye özel ve çevresi kapalıdır. Bahçeye merdivenle inmeniz gerekmektedir. Bahçe kapısındaki perdeyi kapattığınızda size ait üzeri açık gökyüzünü görebildiğiniz bir oda şeklinde olmaktadır. Burada oturma alanı, yemek masası, barbekü ve ateş alanı bulunmaktadır. 

DÜŞMÜŞ MELEK

Antik Mısır mitolojisinden esintilerin bulunduğu odamız 1+1 şeklinde olup sıralamadaki ilk evimizdir. İçerisinde mutfak, mutfak eşyaları mevcuttur. Ön tarafında bir balkon, burada iki adet koltuk ve bir masa bulunmaktadır. Odanın salon kısmı mutfak ile birleşik olup stüdyo daire şeklindedir. İçerisinde bir adet açılır koltuk ve yemek masası bulunmaktadır. Evin bir diğer kısmı olan tak odası içerisinde bir adet çift kişilik yatak bulunmaktadır. Bahçe; içerisinde meyve ağaçları bulunan eşsiz Sapanca doğasını hissedebileceğiniz sessiz ve sakin bir alandır ayrıca kişiye özel ve çevresi kapalıdır. Bahçeye merdivenle inmeniz gerekmektedir. Bahçe kapısındaki perdeyi kapattığınızda size ait üzeri açık gökyüzünü görebildiğiniz bir oda şeklinde olmaktadır. Burada oturma alanı, yemek masası, barbekü ve ateş alanı bulunmaktadır.

GALERİ

HİZMETLERİMİZ